Think Big

Naplňte ambiciózní kancelářské nápady. Pro vaše lidi, s našimi lidmi.

Neustálé změny v obchodním prostředí vyžadují, aby vaše firma reagovala a vyvíjela se s nimi. Chcete optimalizovat své kancelářské prostory a provozní náklady? Zaujmout ty nejlepší zaměstnance, aby pro vás pracovali? Zapojit své zaměstnance a zvýšit jejich výkon? Nebo možná máte obavy o flexibilitu vašich nájemních podmínek nebo o kontinuitu podnikání?

V JLL rozumíme vašim ambicím a výzvám. Ať už jsou vaše cíle v oblasti nemovitostí jakékoli, mějte po ruce nástroje a lidi, kteří vám pomohou při hledání dokonalé realitní strategie.

S celou řadou služeb pro nájemce kanceláří vám můžeme nabídnout nepřetržitou podporu od definování vašich cílů až po implementaci nejlepších řešení.

Hledání ideální kanceláře

Vaše hledání vysněné kanceláře začíná hledáním té správné nemovitosti, která vyhovuje vašim potřebám. Od počátečního hledání až po finální vyjednávání zastupujeme vaše zájmy a zájmy nikoho jiného. Díky našim znalostem, zkušenostem a lokálním kontaktům usnadňujeme chápání tohoto procesu a šetříme čas a peníze.

  • Bezkonkurenční odborné znalosti v oblasti renegociací a relokací
  • Konsolidace a optimalizace prostor
  • Komplexní podpora při akvizici kanceláří novými zájemci
  • Podrobné znalosti trhu
  • Finanční a nefinanční srovnání
  • Nejlepší dosažitelné obchodní podmínky
  • Post-transakční podpora

Budete na správném místě ve správný čas a budete se moci soustředit na to, na čem záleží nejvíce - na úspěšné podnikání.

Workplace poradenství

Prostory založené na trendech a datech zajišťují, že z vašich lidí dostanete to nejlepší. Díky tomu mohou dosáhnout lepších výsledků jak pro sebe, tak pro vaši firmu. Naše Workplace strategie se zaměřují na rozvoj kanceláří, které vyhovují různým pracovním stylům a generacím, podporují produktivitu a ambice. Vytváříme praktický plán implementace a provedeme vás procesem řízení změn, abychom zajistili trvalou proměnu pracoviště.

Design and Build

Inspirativní pracovní prostředí a inovativní design mohou proměnit váš projekt v kancelář, na kterou budou vaši lidé hrdí. Od fáze briefingu, přes návrh až po fázi výstavby, může náš tým architektů, interiérových designérů, projektantů prostor, inženýrů a dodavatelů pod vedením projektového manažera JLL využít své dovednosti a talent k vytvoření vašich nových vysněných prostor. Včas. V rámci rozpočtu. Pojďme to navrhnout a postavit společně!

Technické poradenství a ekologická certifikace

Vaše vize nás inspiruje k realizaci projektů, které pozitivně ovlivňují lidi i podnikání. Přinášíme vám proaktivní správu nákladů, abyste své projekty udrželi na správné cestě. Ať už jste nájemcem jedné kanceláře nebo více pracovišť, my v JLL vám můžeme pomoci vybudovat váš prostor od nuly, renovovat stávající prostory nebo je přemístit či rozšířit. Používáme technické dovednosti v kombinaci s našimi bezkonkurenčními znalostmi v oblasti komerčních nemovitostí, abychom poskytovali rady a řešení zaměřené na vaše cíle, strategie a sny.

Kontakt

Petr Kareš

Senior Director, Head of Tenant Representation

Marta Kadlecová

Director, Tenant Representation

Aleš Novotný

Director, Tenant Representation

Kontakt

Kontaktní formulář

Vyplnit formulář

*
*
*
*